مجتمع شيميايي سپيدان آرادان واقع در گرمسار- ناحيه صنعتي سيد آباد با مساحت بالغ بر 3.5 هکتار و ظرفيت توليد بالغ بر 50 هزار تن اسيد کلريدريک در سال به عنوان بزرگترين توليدکننده اسيدکلريدريک واقع گرديده است.
اين شرکت با توجه به مصارف گوناگون اسيد کلريدريک در صنعت کشور و با توجه به نياز صنايع نسبت به توليد اسيد کلريدريک در سه درجه کيفي و براي مصارف صنايع گوناگون اقدام نموده است.
مجتمع شيميايي سپيدان با لحاظ تمامي مسائل زيست محيطي و ايمني بهداشت حرفه اي و همچنين مديريت کيفيت در سال 1385 موفق به اخذ استاندارد IMS از شرکت URS گرديد .
قابل ذکر است دکتر علي غياث الدين مدير عامل مجتمع شيميايي سپيدان در سال 1387 طي جشنواره تجليل از صنعتگران جوان که توسط خانه صنعت و معدن برگزار گرديد ، به عنوان يکي از برترين صنعتگران جوان تقدير به عمل آمد .
شرکتهاي پتروشيمي اراک (شازند) , پتروشيمي تبريز, پتروشيمي کرمانشاه , آنتي بيوتيک سازي ساري , نشاط دارو, شيميايي من, فولاد مبارکه , فولاد گيلان , گام اراک ، مناطق نفت خيز جنوب ، هفت الماس و ... برخي از مشتريان مجتمع شيميايي سپيدان مي باشند.
قابل ذکر است اين شرکت علاوه بر کنترل محصول در حين توليد و هنگام خروج از کارخانه, جهت تضمين و حفظ کيفيت اسيد توليدي تا مقصد (تحويل به مشتري) با در نظر گرفتن واحد حمل و نقل در داخل شرکت و استفاده از برترين پيمانکارها سعي در ارائه بهترين سرويس با نازلترين قيمت به مشتريان را دارد.